Łączenie......

Rekrutacje stałe

Zapewnienie właściwej usługi dla każdej pozycji

REED to wiodąca firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie specjalistycznych rekrutacji na stanowiska pracy stałej.

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu i wiedzy, które zdobyliśmy w Europie oraz na Bliskim Wschodzie, wypracowaliśmy unikalny model rekrutacji oparty o wyspecjalizowane zespoły obsługujące poszczególne sektory rynku pracy. Jeśli planują Państwo rozbudować firmę, zatrudnić na stałe nowych pracowników, to pomożemy Państwu określić zakres oczekiwań, ramy czasowe oraz zaplanować działania rekrutacyjne dopasowane do specyfiki stanowiska.

Współpracując z REED, będą Państwo w stałym kontakcie z konsultantem odpowiedzialnym za realizację projektu. Korzystamy z bazy zawierającej ponad 10 milionów specjalistów poszukujących stałego zatrudnienia, co zapewnia szybką i skuteczną rekrutację.

REED może zaoferować ogłoszenia zarówno na najpopularniejszych polskich portalach, jak i na międzynarodowej platformie firmy REED.

Ponadto — jako agencja rekrutacyjna idąca za współczesnymi trendami na rynku pracy — pozyskujemy kandydatów metodami direct search, dzięki czemu docieramy nie tylko do kandydatów aktywnie poszukujących pracy, ale również tych, którzy aktualnie nie roważają zmian w życiu zawodowym. Docieramy do najbardziej profilowych kandydatów spełniających wszystkie wymagania naszych klientów i rekomendujemy tylko najlepsze profile. Naszym klientom oferujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie ze strony wyspecjalizowanych zespołów z branż takich jak IT i telekomunikacja, Księgowość i finanse, Inżynieria oraz innych. Każdego kandydata traktujemy indywidualnie z poszanowaniem jego oczekiwań względem ewentulnej zmiany pracy — oferujemy wsparcie w przejściu całego procesu rekrutacyjnego aż do wspólnego sukcesu każdej ze stron. 

Blank