Food Service Workers

Szczegóły stanowiska

W imieniu naszego klienta, do długoterminowego projektu z siedzibą we Wrocławiu poszukujemy

35 pracowników gastronomii

Obowiązki:
Postępowanie zgodnie z ustalonymi przepisami, aby przygotować pozycje z menu
Przyjazna i sprawna obsługa klientów
Postępowanie zgodnie z wytycznymi, aby zachować prawidłową temperaturę serwowania i odpowiednią kontrolę porcji
Informowanie klientów na temat składników dań, dostępności i cen
Kierowanie zażaleń i skarg klientów do menedżerów
Pomoc klientom w realizacji płatności za produkty

Wymagania:
Potwierdzone doświadczenie zawodowe na stanowisku Pracownik gastronomiczny lub podobnym
Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno werbalne, jak i pisemne
Średniozaawansowany poziom języka angielskiego
Biegła znajomość rodzajów alergii pokarmowych i modyfikowanych diet
Preferowany jest dyplom ukończenia szkoły średniej lub jego odpowiednik

Oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie: 22zł za godzinę brutto
Miejsce pracy: Wrocław

Job campaign banner